4 кращих способи догляду за руками і ногами


Руки – це візитівка! Бездоганний манікюр, доглянуті руки і ноги завжди звертають на себе увагу. Будьте на висоті в будь-якій ситуації!
Сучасні технології в косметології дозволяють професійно дбати про шкіру, створювати неймовірний дизайн і оформлення нігтів.

Манікюр та педикюр

Ваші руки і ноги будуть бездоганно чистими і акуратними. Шкіра стане м’якою і шовковистою. При регулярному виконанні Ви назавжди забудете про неприємні кутикули, суху шкіру, а стопи скажуть «дякую» за позбавлення від натоптишів і мозолів.Манікюр Minx

Цей модний голлівудський манікюр дозволяє втілити в реальність будь-який дизайн, навіть акваріумний розпис. Сьогодні – це найстильніший і невибагливий вид оформлення нігтів, який просто обожнюють топ-моделі світу і голлівудські кінодіви. Після цієї процедури нігті стають ідеальними, як з обкладинок глянцевих журналів.


Парафінотерапія

Найефективніший метод оздоровлення і зволоження шкіри на руках, ногах, обличчі, животі та стегнах. В процесі цієї процедури створюється «ефект сауни», завдяки чому зі шкіри виводяться шкідливі токсини, вона стає здоровою, оксамитовою, гладкою і ніжною.
Всі процедури по догляду – це неземна насолода. Ви поринете в світ блаженства і розслаблення, знімете стрес і отримаєте масу приємних емоцій.
Важливо регулярно доглядати за руками і ногами, адже це не тільки естетичне, але і питання здоров’я.